O firmie

ELPOS to firma usługowo-produkcyjna, działająca na rynku od 1981 roku. W ciągu wieloletniej działalności wyspecjalizowała się w zakresie realizacji:

  • reklamy i informacji wizualnej
  • indentyfikacji firm i instytucji
  • robót elektrycznych i montażowych
  • zabudowy z wykorzystaniem aluminium i tworzyw sztucznych

Odrębny dział zajmuje się sprzedażą płyt z tworzyw sztucznych oraz folii samoprzylepnych dla reklamy, przemysłu i budownictwa, a także klientów indywidualnych.

Firma, u progu ćwierćwiecza swojego istnienia, na lokalnym rynku usług związanych z reklamą i informacją wizualną od szeregu lat zajmuje pozycję lidera. ELPOS to także potentat w sprzedaży płyt z tworzyw sztucznych w regionie.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami o zasięgu ogólnopolskim, jak również z międzynarodowymi koncernami, pozwala coraz lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów oraz rynek, na którym działa.

Jesteśmy firmą zapewniającą swoim klientom kompleksową obsługę od pomysłu, poprzez projekt, wykonawstwo i własny serwis. Stale pragniemy dostosowywać oferowane przez nas usługi do potrzeb naszych klientów i nieustannie dbamy o profesjonalny ich poziom. Nasze powodzenie budujemy na zadowoleniu i satysfakcji klientów.

Szeroki asortyment, krótkie terminy realizacji oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam na realizację zarówno małych, pojedynczych zleceń, jak i kompleksową obsługę zleceniodawców. Dlatego firma ELPOS realizując na przestrzeni lat wymienione zadania zyskała u klientów, którymi są instytucje, firmy prywatne oraz osoby fizyczne, dobrą opinię.